Hakkımızda

1994 yılında kurduğumuz Sim Turizm Taşımacılık Paz. Tic. Limited Şirketinin bünyesinde 1998 yılında “Seyr-i Alem Turizm” markasıyla, A Grubu Turizm Seyahat Acentası olarak faaliyet göstermeye başladık.
Turizm sektöründe deneyimli kadromuz ile 19 yıldır müşterilerimize en yüksek kapasitede hizmet vermekteyiz. Kurumsal veya bireysel çalışmalarda, problemlere en kısa ve en hızlı çözümü üretmekle beraber, personelimizin eğitimine de önem vermekteyiz. “Müşteri memnuniyeti ilkesi” ni ve sürekliliğini sağlamak için yeni girişimlerde ve yatırımlarda bulunmaktayız.

Hac ve Umre organizasyonları, yurtdışı / yurtiçi turlarımız ve Türkiye’nin 7 bölgesinde 1.000 den fazla otel portföyümüz ile 12 ay süresince müşterilerimize otel rezervasyonu ve turizm hizmeti sağlamaktayız. Hedeflerimizden biri de, okullara yönelik yurtiçi ve günübirlik turlar düzenleyerek öğrencilerimizin bilgisinin artmasını sağlamaktır.

Temel hedefimiz; Umre ve Hac organizasyonlarınıza, bilet rezervasyonlarınızdan – iş seyahatlerinize, kongre, seminer, bayi, özel toplantı organizasyonlarınızdan – yurtdışından gelecek konuklarınızın rehberlik ve konaklama hizmetlerine, yurtiçi otel rezervasyonlarınızdan – yurtdışı otel rezervasyonlarınıza, araba kiralama hizmetinden – şoförlü transfer hizmetine kadar turizmin her dalında, kurum ve kuruluşların ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümler sunan çözüm ortağınız olmaktır.

Kurumumuz; Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acenta Belgesine, ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO-14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir. Takdirlerle dolu geçmişimiz, geleceğimize yön vermeye devam edecektir.

2015 yılından beri Ey Gidi Karadeniz Tur adı altında Karadeniz tur faaliyetlerimize devam etmekdeyiz.

İlyas VELİOĞLU 

0534 798 82 82

 Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.